הגברים שלי לשנת 2017.
הגברים שלי לשנת 2017.

20 גברים הם הגברים של 2017 ,ועוד 3 שלא ציינתי,אלו שבזכותם השנה שלי היתה אחת השנים. טור שני לנשות 2017 שלי

עידו, לאחר שקרא את הפוסט  על נשות 2017 שלי, שאל מה עם פוסט על הגברים שלי לשנת 2017 אז הנה לך ואתה הראשון כמובן:

1.עידו רדו – בני בן ה 14, בזכותו החיים שלי מלאים במוסיקה תרתי משמע. עידו אוהב למצפה רמון על ההווי המיוחד שיש בה, על כך שהוא מוצא במדבר את הייחודי. ילד שגדל בתל-אביב על כל נפלאותיה אוהב להגיע למקום שאני הכי אוהבת בעולם די הרבה, וזה לא מובן מאליו.

1. רוני רדו – בן זוגי ב 36 השנים האחרונות, ד”ר לזאולוגיה, מדען צנוע ונעים הליכות, שמקבל אותי על כל המיזמים שלי כבר המון שנים. רוני שותף שלי בלב לכל המיזמים. את לב תשעשרה אני חייבת לרוני שכן מהיום ששמע על המיזם רצה שכבר יתממש.

1. עירא הדני – גיסי ב 33 השנים האחרונות, בעלה של צביה אחותי, המנכ”לית המשותפת של לב תשעשרה. עירא שותף בדרכו העדינה להצלחה של מדבר תשעשרה, הוא הגבר היחיד בקבוצת הוואטסאפ שלנו, ואיכשהו תמיד נמצא בזמן הנכון ובמקום הנכון. אנחנו גיסים כבר עשרות שנים ובכל פעם שאני נפגשת בטוב ליבו ובהרגשת הבטחון שהוא מעניק לכל הסובבים אותו אני מבינה שאני מזליסטית.

עירא ועידו במדבר תשעשרה

1. דן פרחי-בן הזוג של שירה ביתי והאבא של לני נכדתי

1. יואב צוראל –בן הזוג של מאיה ביתי,יואב סטארטאפיסט נחוש חכם וסקרן, אוהב לדון איתי בכל המיזמים שלי. הדיונים הכי מעמיקים על מדבר תשעשרה וסופרסונס נעשו עם יואב ובזכותו הצלחתי לחלום יותר גבוה ויותר רחוק.

1. רוני מרום – ראש מועצת מצפה רמון שאני מעריכה מאוד. איש עם חזון וערכים, שהולך עם ערכיו גם אם הם לא פופולריים. אדם שהחליט ללכת לראשות המועצה מתוך אמונה שהוא צריך להשפיע ויכול להשפיע במקום קשה, למרות שחייו היו מלאים לפני.

1. מנחם שר וירון אהובים – מנחם שר אדריכל מחונן וירון אהובים קבלן מקצוען, שביחד עם עוד אנשים מעולים שיפצו את בניין “בית הנעורים” במעוז חיים, והפכו בניין מיועד להריסה למשרד יפה יפה עבור ספרינג-וואלי. השיפוצים האלו היו עם אנרגיות טובות והפכו אותנו לשותפי גורל. ממשיכים ביחד לפרוייקט הבא.

1. אורן גבאי גולן, רן יעקוב, אור עם שלם, צח מזרחי ויהודה בוזגלו – אנשי ספרינג וואלי שהופכים את המקום למקום של אנשים מוכשרים, מוכשרים מאוד, טכנולוגים, מהירים ,שירותיים וגם שמחים. שיוויון מגדרי זה כאן גם בזכותם.

1. זלמי ביסטריצקי וצחי רבאל – זלמי מצפת מנכ”ל עמותת חסדי לב וצחי מראש-פינה מנכ”ל העולם שמכיר את כולםששכנעו אותי בלי בעיה בכלל להקים את לב תשעשרה בצפת, שהאמינו בי ובדרכי בזמן קצרצר, שנותנים לי להרגיש מנהיגה ו(וזו הרגשה מצויינת) שביחד איתם אני בטוחה שנגיע לעסק חברתי שיעסיק לפחות 70 נשים עד 2019.

1. אופיר לויתן – חברי הטוב.

1. מתן אברמוביץ – סמנכ”ל הלקוחות של מקאן וואלי במצפה רמון, שמוכיח שאפשר לעשות קריירה מקצועית גם במצפה רמון.

1. רועי שמואלי  – האיש שלי במצפה רמון שיגיע תמיד לאן שנרצה עם מה שצריך. רועי הוא החבר הכי טוב ותמיד עם חיוך.

1. אילן שוחט – ראש עירית צפת שהפך ברגע לשותף למימוש לב תשעשרה.איש של Walk the Talk, איש של אנשים ואנרגיות טובות.

1. ליאור לפיד – מנכ”ל עמותת אור לחינוך, אור לחינוך-עמותה למצויינות ששכנע אותי בשיחת טלפון, דרך סיפורו האישי מעורר ההשראה להצטרף לדירקטוריון של אור לחינוך ומלמד אותי התנהלות נכונה מול בורד. אנחנו בתחילת הדרך והדרך נפלאה.

1. אור קפלן – האומן והצלם המוכשר שיודע לצלם אותי עם משפחתי בצורה יוצאת מן הכלל ובזכותו  יש לי תמונות מרגשות.

1. אילן שילוח – האיש והאגדה וכל הדברים הטובים שיגידו עליו נכונים מאוד. אומר רק שנמצא עבורי ב100% תמיד, וזה הכי לא מובן מאליו,וגם שבזכותו הקמתי את כל המיזמים שלי ובעיקר את מקאן וואלי שחוגג 6 ואת ספרינג וואלי שחוגג שנה, למרות ששנינו כמעט באותו גיל הוא המבוגר שהאמין בי, זכיתי.

Add Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *
    ליצירת קשר ולהזמנת הרצאה, מלאו את הפרטים הבאים ואחזור אליכם


    Skip to content
    Powered by SPRING VALLEY
    להזמנת הרצאה